Záchrana korely v družině

Dnes, 10. září 2024, jsme strávili příjemné odpoledne s dětmi na hřišti, kde se věnovaly sportovním aktivitám a hrály míčové hry. Během her jsme na trávníku zahlédli korelu, která se sice nenechala chytit, ale jedné holčičce se podařilo, že jí ptáček přistál na klacíku, který držela. Děti si ptáčka se zájmem prohlížely a nadšeně ho ukazovaly ostatním.

Paní vychovatelka zavolala městskou policii, aby zajistila bezpečný odchyt korely. Strážník, který dorazil, byl velmi zručný a ptáčka bez problémů chytil do rukou a umístil do klece. Děti byly nadšené a strážníka odměnily potleskem.

Celá situace se pro děti stala nezapomenutelným zážitkem a všichni jsme odcházeli s úsměvem na tváři. Děkujeme Městské policii za pomoc a skvělou spolupráci!