Vědomostní soutěž v družině

V pondělí 21. 10. se ve školní družině konala vědomostní olympiáda. Olympiáda se konala jak v prostorách školní družiny, tak i v parku. Děti měly možnost vyzkoušet si své logické myšlení, slovní zásobu a důvtip prostřednictvím různých úkolů, které zahrnovaly osmisměrovky, křížovky, přesmyčky, matematické úkoly atd. Tato aktivita byla nejen skvělou zábavou, ale i formou rozvoje intelektuálních schopností žáků. Celá akce probíhala v přátelském a motivujícím prostředí, kde každé dítě mělo možnost přispět svými schopnostmi. Všichni účastníci si odnesli nejen nové znalosti a zkušenosti, ale také radost z účasti a vzájemné spolupráce. Tato aktivita byla skvělou ukázkou toho, jak lze propojit zábavu s učením a rozvíjet u dětí nejen vědomosti, ale také jejich schopnost pracovat v týmu, logicky myslet a řešit problémy.