Splněná přání

Dne 19. června plnila naše družina dětem přání. Děti si mohly vybrat jakoukoliv aktivitu, kterou chtěly dělat. Družinou zazněla taneční hudba, kterou děti doplnily tanečními pohyby podle předlohy, padaly góly v prostorách chodby, sál byl zastavěn stavbami z molitanových kostek a bunkry z pěnových podložek. Některé děti projevily fantazii při malbě pastely, jiné zase vyjadřovaly kreativitu pomocí lego kostek a dřevěných kostek. Také se hrály deskové hry, stolní fotbálek nebo relaxovalo v relaxační zóně Havaj, kterou si děti vytvořily pomocí polštářků, vaků a pěnových kostek a představovaly si, že místo v družině, tráví odpoledne na pláži. Akce se velmi líbila a děti měly radost, že celé odpoledne bylo skutečně podle jejich představ a přání.