Sportovní odpoledne

V pátek jsme si užili skvělé sportovní odpoledne na hřišti, které bylo doprovázeno nádherným slunečným počasím – skutečnou odměnou za naše úsilí. Děti se nadšeně rozdělily do několika družstev a postupně se vystřídaly na pěti různých disciplínách. Nejprve si procvičily hod na koš, kde ukázaly svou přesnost a soustředění. Poté následovala vybíjená, plná rychlých reakcí a taktiky. Další na řadě byl florbal, který přinesl soutěžní atmosféru a možnost procvičit týmovou spolupráci. Fotbalové zápasy nabídly prostor pro techniku ​​i vášeň pro tento oblíbený sport. Na závěr jsme si zahráli přehazovanou, která dětem rychle umožňuje rozšířit koordinaci a reakce. Celé odpoledne se neslo v duchu fair play, radosti ze hry a týmové podpory. Děti si užily každý okamžik, a jejich nadšení bylo jasným důkazem, že pohyb a sport přinášejí spoustu zábavy. Krásné počasí jen podtrhlo báječnou atmosféru tohoto dne.