Adapťák žákovské rady

Z pátku na sobotu 4.–5. října 2024 se uskutečnil adaptační program pro členy žákovské rady, kterého se zúčastnilo neuvěřitelných 44 žáků a 8 pedagogů. Největší zastoupení měli žáci šestých ročníků. Akce začala seznamovacími aktivitami, po nichž následovala týmová hra „krádež v muzeu“ pod vedením deváťáků.

Dalším bodem programu bylo plánování akcí žákovské rady pro tento školní rok. Žáci vymýšleli nové nápady a přinášeli zlepšení stávajících aktivit. Program pokračoval oblíbeným Kahootem, zaměřeným na poznávání pedagogů ŽR, a noční hrou ve školní budově.

Večer byl zakončen pohádkou a noclehem v tělocvičně. Po sobotní snídani a úklidu se akce úspěšně uzavřela. Setkání přineslo mnoho inspirativních nápadů, což svědčí o rostoucím zájmu žáků i přínosné podpoře pedagogů.