Předání mikin IX. C!

V pondělí 9. září 2024 jsme se sešli před první vyučovací hodinou u točitých schodů ve vestibulu naší školy. Připravovali jsme vše k předání třídních mikin. Donesli jsme dvě lavice (jednu na mikiny, druhou na skleničky), do skleniček jsme nalili limonádu, a pak už se přesunuli do třídy, kde jsme se seřadili podle věku a postupně jsme sešli zpět dolů k točitým schodům, kde už na nás čekal pan učitel (Martin Hladký) s panem ředitelem (Vladimír Soukop).

Poté pár slov řekl pan učitel, pan ředitel i naše spolužačka, dvě děvčata předala mikinu panu řediteli, a poté i panu učiteli.

A následně už pan ředitel začal rozdávat naše třídní mikiny i nám - žákům. Vše fotili pan učitel Černoch s naší paní asistentkou Svobodovou (Bučkovou).

Veronika Hojná, žákyně IX. C