Mandaly 100 x jinak

Děti měly možnost tvořit mandaly různými způsoby, a to jak uvnitř budovy, tak venku. Kvůli horkému počasí jsme upravili akci, aby se děti cítily pohodlně. Venku, u mokřadu, děti používaly přírodní materiály jako kamínky, listy a větvičky. Na stolech a lavicích tvořily mandaly pastelkami na papír. Uvnitř budovy byly v sále omalovánky a různé výtvarné materiály jako ruličky, látky a provázky. V učebnách děti pracovaly s temperovými barvami a tvořily mandaly s pomocí zmizíku a inkoustu. Akce proběhla v příjemné atmosféře a děti si odnesly své výtvory a nové zkušenosti s různými technikami. Výtvarné odpoledne "MANDALY 100x jinak" poskytlo dětem skvělou příležitost ke kreativnímu vyjádření a inspirativnímu odpoledni.